fleetguard filtre kaya grup

Fleetguard Filtreleri Cummins Motor Şirketi tarafından 1958 yılında yüksek performanslı Cummins dizel motor ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuştur. Bugün dünyanın değişik noktalarında fabrikaları ve depoları ile yüzlerce Orijinal Ekipman Üreticilerine (OEM) ve 23,000 den fazla distribütör/satış noktasına filtre üreten ve tedarik eden çokuluslu bir şirkettir.

Fleetguard markası hava, yağ, yakıt, su ve hidrolik filtre çeşitleri, eksoz sistemleri ve aksesuarları, soğutucular, yakıt ve soğutucu sistem katkıları ile pazardaki motor uygulamalarının ihtiyaçlarını karşılayacak en geniş ürün çeşidine sahiptir. Fleetguard ağır hizmet uygulamaları için filtrasyon ürünleri konusunda dünyanın lider tedarikçisidir.

Fleetguard markası hava, yağ, yakıt, su ve hidrolik filtre çeşitleri, eksoz sistemleri ve aksesuarları, soğutucular, yakıt ve soğutucu sistem katkıları ile pazardaki motor uygulamalarının ihtiyaçlarını karşılayacak en geniş ürün çeşidine sahiptir.

Fleetguard ağır hizmet uygulamaları için filtrasyon ürünleri konusunda dünyanın lider tedarikçilerinden biridir.

Fleetguard ürün çeşidi özellikle Kamyon ve Otobüs, İnşaat ve Maden, Zirai, Forklift, Denizcilik, Petrol ve Gaz, Enerji Santralleri, Endüstriyel Fabrika uygulamaları ve Demiryolu sektörlerine odaklanmıştır.

Modern dizel motor sistemleri özellikle daha hassas filtrasyon gereksinimi gibi birçok yeniliğe sahiptir. Günümüzün motorları mikroskobik kirlere ve yüksek enjeksiyon basınçlarına ve daha küçük toleranslara bağlı olarak suya karşı çok hassastır.

Fleetguard® ürünleri yatırımlarınızı korumak için kanıtlanmış ve patentli teknolojiyi sunmaktadır.