Çalışma Alanlarımız

agriculture-image

Tarım

Tarım ekipmanları için dünyanın önde gelen bütün filtrasyon ürünlerini müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız. Traktörler, püskürtücüler, rüzgar kürekleri ve biçerdöverler dahil birçok çeşitli uygulamaları kapsamak için ürün tekliflerimizi teknoloji ve kalite yoluyla sürekli olarak farklılaştırmaya çalışıyoruz.
aviation

Havacılık

Her türlü çalışma ortamına uyum sağlayabilen farklı kalitelerde fiyat performans dengesinin dikkate alındığı ürünleri havacılık sektöründe de güvenle kullanılmaktadır.

Havacılık sektörünün önde gelenleri, kabin havası, aviyonik soğutma, hidrolik ve rotorcraft türbin koruması için firmamıza güveniyor.

build-image

İnşaat

Çalışma ortamınız ne kadar sağlam olursa olsun, Kaya Grup ürünleri inşaat ekipmanınızı korur. Filtrelerimiz, en son teknolojiyi uygulayarak herhangi bir şantiyede dizel ekipmanınız için yüksek performans ve koruma sağlar.
savunma-image

Savunma Sanayi

Savunma sanayide kullanılan çeşitli filtre ürünleri envanterimizde bulunmaktadır. Talep edildiğinde de sektöre özel filtre üretimi yapılmakta olup ihtiyaçlar karşılanmaktadır.
marine-images

Marin ve Gemi Endüstrisi

Kaya Grup olarak eksiksiz bir deniz dizel ekipman uygulamaları yelpazesi için teknolojik olarak gelişmiş filtrasyon ürünleri ve hizmetleri sunmaktadır. Ağır şartlara uygun ürünlerimiz maksimum çalışma süresi sağlamak için en yüksek performans ve koruma düzeylerini karşılar.
tasimacilik-mage

Ulaşım ve Taşımacılık

Envanterimizde bulunan ürünlerimizin üretiminde en son teknolojiyi geliştirmede ve uygulama konusunda uzmanlaşmış ekipler tarafından üretilmiştir. İster ağır, orta veya hafif hizmet tipi araçlar kullanıyor olun, yolda ve işyerinizin dışında konforlu seyehat için ihtiyaç duyduğunuz korumaya sahibiz.
railroad-images

Demiryolu

Güvenliğin tüm müşteriler için bir numaralı öncelik olduğu demiryolu segmentinde de geniş bir yelpazede yüksek kaliteli ürünler sunulmaktadır.
power-images

Güç - Enerji Sektörü

Bölgedeki varlığımız ve kapsamlı desteğimizle birlikte Kaya Grup olarak; enerji üretimi operasyonları için bir ortak ararken desteğimizi yanınızda hissedebilirsiniz. Ürünlerimiz, jeneratörler, soğutucular dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamaları kapsamaktadır.