slide-small-1
 

Kaya Grup Filtrasyon Sistemleri A.Ş.

Kaya Grup Endüstriyel Filtrasyon Sistemleri Anonim Şirketi, filtre sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, yerli-yabancı dünyanın kullandığı son teknoloji ürünlerini çözüm ortaklarına güven unsurları üzerinde sunabilmek için kurulmuş bir şirkettir. Kuruluşundan bu güne profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek filtrasyon sektöründe saygın bir yer edinmiştir.

Kaya Grup, filtrasyon teknolojisini en ileri seviyede kullanan firmalarla çalışmakla birlikte AR-GE politikası ile de kendi altyapı yatırımlarını yapmaktadır. Türkiye şartlarına uygun ürünler geliştirip “Weraus” markası ile müşterilerine özel ürünlerini sunmaktadır.

Sürdürülebilir büyümeyi hedefleyen Kaya Grup gerçekleştirilen projelerle birlikte her geçen gün daha da üstün bir kaliteye ulaşmakta olup, sektörde edindiği deneyimleri kullanarak, başarılı projelerine yenilerini ekleyerek, yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Kaya Grup Endüstriyel Filtrasyon Sistemleri Anonim Şirketi için başarının formülü, çok çalışmak ve hızlı çözümler üretmektir.

Donaldson Filtre,Donaldson Filtre Ankara,Donaldson Filtre Türkiye,Donaldson Distiribütör,Donaldson Bayi,Fleetguard Filtre,Fleetguard Filtre Ankara,Fileetguard Filtre Türkiye,Fleetguard Distiribütör,Fleetguard Bayi,Sure Filtre,Sure Filtre Ankara,Sure Filtre Türkiye,Sure Distiribütör,Sure Bayi,Fil Filtre,Fil Filtre Ankara,Fil Filtre Türkiye,Fil Distiribütör,Fil Bayi,Weraus Filtre,Weraus Filtre Ankara,Weraus Filtre Türkiye,Weraus Distiribütör,weraus Bayi,Mann Filtre,Mann Filtre Ankara,Mann Filtre Türkiye,Mann Distiribütör,Mann Bayi,Mahle Filtre,Mahle Filtre Ankara,Mahle Filtre Türkiye,Mahle Distiribütör,Mahle Bayi,Parker Filtre,Parker Filtre Ankara,Parker Filtre Türkiye,Parker Distiribütör,Parker Bayi,General Filtre,General Filtre Ankara,General Filtre Türkiye,General Distiribütör,General Bayi,Filtorq Filtre,Filtorq Filtre Ankara,Filtorq Filtre Türkiye,Filtorq Distiribütör,Filtorq Bayi,Asaş Filtre,Asaş Filtre Ankara,Asaş Filtre Türkiye,Asaş Distiribütör,Asaş Bayi